Tootekood: TFM201210ALMA2R2MTAA
Tootja: TDK
Tootja tootekood: TFM201210ALMA2R2MTAA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: coil; SMD; 0805; 2.2uH; 1.1A; 282mΩ; ±20%; 1MHz
Mounting SMD
Case - inch 805
Tolerance ±20%
Operating current 1.1A
Inductance 2.2µH
Case - mm 2012
Type of inductor coil
Test frequency 1MHz