Tootekood: TFM201610GHM-1R0MTAA
Tootja: TDK
Tootja tootekood: TFM201610GHM-1R0MTAA
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: coil; SMD; 0806; 1uH; 3.1A; 60mΩ; ±20%; 1MHz
Mounting SMD
Resistance 60mΩ
Case - inch 806
Tolerance ±20%
Operating current 3.1A
Inductance 1µH
Case - mm 2016
Type of inductor coil
Test frequency 1MHz