Tootekood: TFM201610GHM-2R2MTAA
Tootja: TDK
Tootja tootekood: TFM201610GHM-2R2MTAA
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: coil; SMD; 0806; 2.2uH; 1.9A; 152mΩ; ±20%; 1MHz
Mounting SMD
Resistance 152mΩ
Case - inch 806
Tolerance ±20%
Operating current 1.9A
Inductance 2.2µH
Case - mm 2016
Type of inductor coil
Test frequency 1MHz