Signaller: signalling column; continuous light; Usup: 220VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TK-IK72L220XM01/IP65
Tootja: EMAS
Tootja tootekood: TK-IK72L220XM01/IP65
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: signalling column; continuous light; Usup: 220VDC
| Supply voltage | 220V AC, 220V DC |
| Operating temperature | -5...40°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red/green |
| Series | IK |
| Diameter | 70mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | continuous light |
| Type of signaller | signalling column |