Tootekood: TLZ6V8C-GS08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: TLZ6V8C-GS08
  • Mounting
  • Case
  • Case
  • Tolerance
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Quantity in package
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 6.8V; SMD; reel,tape; MiniMELF; single diode
Mounting SMD
Case MiniMELF, SOD80
Tolerance ±3%
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Quantity in package 2500
Zener voltage 6.8V