Tootekood: TMOV14RP300M
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: TMOV14RP300M
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Number of terminals
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Energy 2 ms
  • Varistor max current 8/20µs
  • Varistors features
  • Varistors features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; 6kA; 125J
Mounting THT
Operating temperature -55...85°C
Terminal pitch 7.5mm
Height 14mm
Max. operating voltage 300V AC, 385V DC
Diameter 14mm
Number of terminals 3
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 470V