Tootekood: TMOV20RP300E
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: TMOV20RP300E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; 10kA; 250J
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 20mm
Max. operating voltage 300V AC, 385V DC
Diameter 20mm
Number of terminals 2
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 470V