Tootekood: TMOV20RP320E
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: TMOV20RP320E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 320VAC; 420VDC; 510V; 10kA; 270J
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 20mm
Max. operating voltage 320V AC, 420V DC
Diameter 20mm
Number of terminals 2
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 510V