Tootekood: TMOV20RP385E
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: TMOV20RP385E
  • Mounting
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Number of terminals
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Energy 2 ms
  • Varistor max current 8/20µs
  • Varistors features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 385VAC; 505VDC; 620V; 10kA; 300J
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 20mm
Max. operating voltage 385V AC, 505V DC
Diameter 20mm
Number of terminals 2
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 620V