Tootekood: TMOV20RP575E
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: TMOV20RP575E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 575VAC; 730VDC; 925V; 10kA; 375J
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 20mm
Max. operating voltage 575V AC, 730V DC
Diameter 20mm
Number of terminals 2
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 925V