Tootekood: TMS252012ALM-3R3MTAA
Tootja: TDK
Tootja tootekood: TMS252012ALM-3R3MTAA
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: thin film; SMD; 1008; 3.3uH; 2A; 140mΩ; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 140mΩ
Case - inch 1008
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2A
Inductance 3.3µH