Tootekood: TPSA475K010R1400
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TPSA475K010R1400
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; low ESR; 4.7uF; 10VDC; Case: A; 1206; TPS; SMD
Mounting SMD
Case A
Operating voltage 10V DC
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 4.7µF