Tootekood: TPSB226K010R0700
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TPSB226K010R0700
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; low ESR; 22uF; 10VDC; Case: B; 1411; ESR: 700mΩ
Mounting SMD
Case B
Operating voltage 10V DC
Case - inch 1411
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 22µF
Case - mm 3528
Kind of capacitor low ESR
Type of capacitor tantalum
ESR value 700mΩ