Tootekood: TPSD477K006R0100
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TPSD477K006R0100
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; low ESR; 470uF; 6.3VDC; Case: D; 2917; TPS; SMD
Mounting SMD
Case D
Operating voltage 6.3V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 470µF
Case - mm 7343
Kind of capacitor low ESR
Type of capacitor tantalum
ESR value 100mΩ