Fuse: fuse; quick blow; 25A; 24VDC; soldered,SMD; 3.2x1.6x0.51mm
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
TR-3216FF25-R
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: TR-3216FF25-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 25A; 24VDC; soldered,SMD; 3.2x1.6x0.51mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.4mΩ |
| Case - inch | 1206 |
| Kind of fuse | miniature |
| Kind of package | reel, tape |
| Soldering temperature | 260°C / 10 s |
| Current rating | 25A |
| Rated voltage | 24V DC |
| Case - mm | 3216 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |