Fuse: fuse; quick blow; 500mA; 32VAC; 63VDC; soldered,SMD; 3216FF
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
TR-3216FF500-R
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: TR-3216FF500-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 500mA; 32VAC; 63VDC; soldered,SMD; 3216FF
| Mounting | SMD |
| Resistance | 980mΩ |
| Case - inch | 1206 |
| Kind of fuse | miniature |
| Kind of package | reel, tape |
| Soldering temperature | 260°C / 10 s |
| Current rating | 500mA |
| Rated voltage | 32V AC, 63V DC |
| Case - mm | 3216 |
| Voltage drop | 660mV |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 50A |