Programmable time switch; Range:1m÷7days; SPDT; 230÷240VAC; DIN
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TSDW1COMIN
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Programmable time switch; Range:1m÷7days; SPDT; 230÷240VAC; DIN
| Mounting | DIN |
| Supply voltage | 230...240V AC |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 5 |
| Type of module | programmable time switch |
| Body dimensions | 34x90x60mm |
| Kind of output | SPDT |
| Electrical connection | screw terminals |
| Counting range | 1min...7days |
| Counter operation modes | cyclical operation ON-OFF in set times (days and hours), max number of sets 28 |