Tootekood: TZMB68-GS08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: TZMB68-GS08
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 68V; SMD; reel,tape; MiniMELF; single diode
Mounting SMD
Case MiniMELF, SOD80
Tolerance ±2%
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Quantity in package 2500
Zener voltage 68V