Tootekood: UCD1V471MNL6GS
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: UCD1V471MNL6GS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; SMD; 470uF; 35VDC; ±20%
Mounting SMD
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Max. forward impulse current 950mA
Height 13.5mm
Impedance 80mΩ
Body dimensions Ø10x13.5mm
Diameter 10mm
Capacitance 470µF