Tootekood: UCD2A220MNL1GS
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: UCD2A220MNL1GS
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Max. forward impulse current
  • Height
  • Impedance
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; SMD; 22uF; 100VDC; Ø8x10mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Max. forward impulse current 130mA
Height 10mm
Impedance 1.3Ω
Body dimensions Ø8x10mm
Diameter 8mm
Capacitance 22µF