Tootekood: UCW1V221MNL1GS
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: UCW1V221MNL1GS
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Impedance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Capacitors features
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; SMD; 220uF; 35VDC; Ø8x10mm
Mounting SMD
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -25...105°C
Tolerance ±20%
Height 10mm
Impedance 220mΩ
Operating current 600mA
Body dimensions Ø8x10mm
Diameter 8mm
Capacitance 220µF