Tootekood: UCW1V331MNL1GS
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: UCW1V331MNL1GS
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Impedance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Capacitors features
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; SMD; 330uF; 35VDC; ±20%
Mounting SMD
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -25...105°C
Tolerance ±20%
Height 10mm
Impedance 160mΩ
Operating current 850mA
Body dimensions Ø10x10mm
Diameter 10mm
Capacitance 330µF