UDZ3V9B-7
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: UDZ3V9B-7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 3.9V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
| Mounting | SMD |
| Case | SOD323 |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Power dissipation | 200mW |
| Type of diode | Zener |
| Zener voltage | 3.9V |