Tootekood: UDZ4V3B-7
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: UDZ4V3B-7
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 4.3V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Mounting SMD
Case SOD323
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 200mW
Type of diode Zener
Zener voltage 4.3V