Tootekood: UDZ6V8B-7
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: UDZ6V8B-7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 6.8V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 200mW
Type of diode Zener
Zener voltage 6.8V