Tootekood: UEB6-40M/C401N
Tootja: HONGFA RELAY
Tootja tootekood: UEB6-40M/C401N
  • Mounting
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Characteristics
  • Cross section of connecting wires
  • Type of protection
  • Breaker features
  • Short circuit breaking capacity
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Circuit breaker; 230VAC; Inom: 40A; Poles: 1+N; Charact: C; 6kA; IP20
Mounting for DIN rail mounting
Operating temperature -30...70°C
IP rating IP20
Current rating 40A
Rated voltage 230V AC