Tootekood: UEI-3.3/15-Q12PR-C
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: UEI-3.3/15-Q12PR-C
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 49.5W; Uin: 9÷36V; Uout: 3.3VDC; Iout: 15A; DIP
Output current 15A
Mounting THT
Case DIP
Power 49.5W
Operating temperature -40...85°C
Output voltage 3.3V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 2kV DC
Efficiency 88.5%