Tootekood: UJ3D1220KSD
Tootja: UnitedSiC
Tootja tootekood: UJ3D1220KSD
  • Mounting
  • Case
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Features of semiconductor devices
  • Technology
  • Max. forward impulse current
  • Max. forward voltage
  • Series
  • Power dissipation
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; SiC; THT; 1.2kV; 2x10A; 53.2/468.8W
Mounting THT
Case TO247-3
Semiconductor structure common cathode, double
Max. off-state voltage 1.2kV
Features of semiconductor devices MPS
Technology SiC
Max. forward impulse current 220A
Max. forward voltage 1.4V