Relay: solid state; Ucntrl: 3÷32VDC; 25A; 24÷280VAC; on panel; IP00
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
UPD2425F-10
Tootja: SENSATA / CRYDOM
Tootja tootekood: UPD2425F-10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 3÷32VDC; 25A; 24÷280VAC; on panel; IP00
| Mounting | on panel |
| Max. operating current | 25A |
| Operating temperature | -40...80°C |
| IP rating | IP00 |
| Switched voltage | 24...280V AC |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |