Tootekood: UPID0730L2R200
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: UPID0730L2R200
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 3mm
Operating current 7.3A
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 8.2A
Test frequency 100kHz