Tootekood: UPIE0530LR2200
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: UPIE0530LR2200
  • Tolerance
  • Height
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Tolerance ±20%
Height 3mm
Inductance 220nH
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz