Tootekood: UPIE0630L1R000
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: UPIE0630L1R000
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Tolerance ±20%
Height 3mm
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz