Tootekood: UPIE0630L4R700
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: UPIE0630L4R700
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Tolerance ±20%
Height 3mm
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz