Tootekood: UUX1H101MNL1GS
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: UUX1H101MNL1GS
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Max. forward impulse current
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 50VDC; Ø10x10mm; ±20%; 2000h
Mounting SMD
Operating voltage 50V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Max. forward impulse current 310mA
Height 10mm
Body dimensions Ø10x10mm
Diameter 10mm
Capacitance 100µF