Tootekood: UUX1V101MNL1GS
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: UUX1V101MNL1GS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 35VDC; Ø10x10mm; ±20%; 2000h
Mounting SMD
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Max. forward impulse current 304mA
Height 10mm
Body dimensions Ø10x10mm
Diameter 10mm
Capacitance 100µF