Tootekood: UVY1V222MHD1TN
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: UVY1V222MHD1TN
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Terminal pitch
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 35VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm
Mounting THT
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Kind of package Ammo Pack
Terminal pitch 7.5mm
Height 25mm
Body dimensions Ø16x25mm
Diameter 16mm
Capacitance 2.2mF