Tootekood: UWR-3.3/4250-D12A-C
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: UWR-3.3/4250-D12A-C
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 10÷18V; Uout: 3.3VDC; Iout: 4.25A; DIP
Mounting THT
Case DIP
Power 15W
Operating temperature -40...70°C
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%