Tootekood: V100ZA3P
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: V100ZA3P
  • Mounting
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Energy 2 ms
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 60VAC; 81VDC; 100V; 1.2kA; 5J
Mounting THT
Terminal pitch 5mm
Height 7mm
Max. operating voltage 60V AC, 81V DC
Diameter 7mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 100V