Tootekood: V24A28T300BN3
Tootja: Vicor
Tootja tootekood: V24A28T300BN3
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Application
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Mounting THT
Power 300W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage
Application IT
Output voltage 28V
Insulation voltage 3kV
Efficiency 88%