Tootekood: V250LA10P
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: V250LA10P
  • Mounting
  • Terminal pitch
  • Height
  • Body dimensions
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Energy 2 ms
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 330VDC; 390V; 2.5kA; 40J
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 10mm
Body dimensions Ø10mm
Max. operating voltage 250V AC, 330V DC
Diameter 10mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 390V