Tootekood: V250LA40AP
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: V250LA40AP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 330VDC; 390V; 6.5kA; 130J
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 20mm
Max. operating voltage 250V AC, 330V DC
Diameter 20mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 390V