Tootekood: V250LA4P
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: V250LA4P
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 330VDC; 390V; 1.2kA; 21J
Mounting THT
Terminal pitch 5mm
Height 7mm
Max. operating voltage 250V AC, 330V DC
Diameter 7mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 390V