Tootekood: V275LA2P
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: V275LA2P
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 275VAC; 369VDC; 452V; 1.2kA; 23J
Mounting THT
Terminal pitch 5mm
Height 7mm
Max. operating voltage 275V AC, 369V DC
Diameter 7mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 452V