Tootekood: V275LA40BP
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: V275LA40BP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 275VAC; 369VDC; 421V; 6.5kA; 140J
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 20mm
Max. operating voltage 275V AC, 369V DC
Diameter 20mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 421V