Tootekood: V3.5MLA0603NH
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: V3.5MLA0603NH
  • Mounting
  • Case - inch
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Case - mm
  • Type of varistor
  • Energy 2 ms
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; SMD; 0603; 2.5VAC; 3.5VDC; 0.1J; 30A; 1270pF
Mounting SMD
Case - inch 603
Max. operating voltage 2.5V AC, 3.5V DC
Case - mm 1608
Type of varistor metal-oxide
Energy 2 ms 100mJ
Varistor max current 8/20µs 30A