Tootekood: V320LA40BP
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: V320LA40BP
  • Mounting
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Energy 2 ms
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 320VAC; 420VDC; 501V; 6.5kA; 150J
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 20mm
Max. operating voltage 320V AC, 420V DC
Diameter 20mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 501V