Tootekood: V82ZA12P
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: V82ZA12P
  • Mounting
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Energy 2 ms
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 50VAC; 68VDC; 82V; 4.5kA; 15J
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 14mm
Max. operating voltage 50V AC, 68V DC
Diameter 14mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 82V