Tootekood: VAR10-250
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: VAR10-250
  • Mounting
  • Power
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Leads dimensions
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 320VDC; 390V; ±10%; 2.5kA; 60J
Mounting THT
Power 400mW
Terminal pitch 7.5mm
Height 12.5mm
Max. operating voltage 250V AC, 320V DC
Diameter 12.5mm
Leads dimensions Ø0.8x25mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 390V