Tootekood: VAR10-275
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: VAR10-275
  • Mounting
  • Power
  • Terminal pitch
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Leads dimensions
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 275VAC; 350VDC; 430V; ±10%; 2.5kA; 66J
Mounting THT
Power 400mW
Terminal pitch 7.5mm
Max. operating voltage 275V AC, 350V DC
Leads dimensions Ø0.8x25mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 430V