Tootekood: VAR14-250
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: VAR14-250
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 320VDC; 390V; ±10%; 4.5kA; 120J
Mounting THT
Power 600mW
Terminal pitch 7.5mm
Max. operating voltage 250V AC, 320V DC
Leads dimensions Ø0.8x25mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 390V